Set mobiljesh

Shitet nga: Fatmir 01 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shes inventarin tresh, dysh dhe 2 njishe prodhim Italian ne gjendje te mir 99%, treshi hapet.
Cmimi 480€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim