Shes Kauqat

Shitet nga: Nazim 05 Pri 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqat ne form G 3 kauqa dhe dy G-ja skeleti krejtesisht dru.Mund te me kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim