Shes Mobile te Lekures shum te ruajtur

Shitet nga: Ylber 31 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shesh Mobile te Lekures shum pak te perdorura dhe shum te rujatura

044196700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim