Shiten Mobiljet 3-2-1

Shitet nga: Florim 14 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane te ruajtura mire dhe te gjitha shtrihen, pra treshi , dyshi dhe nishi shtrihen.
Jane te pa demtuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim