Shiten Mobiljet

Shitet nga: Remzi 06 Pri 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilet, jane te perdorura mirepo te ruajtura. Nje tresh, dhe dy dysha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim