Shiten mobilet per sallon

Shitet nga: Endrit 13 Maj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   800 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten tre tresha dhe nje fotele me qmim 500 euro komplet per informata ne nr 045-310-414
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim