Shiten

Shitet nga: Ejup 07 Tet 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten komplet : 3sh, 2sh dhe dy fotele (1sha )mun te kontaktoni edhe ne viber ne nr +38649829038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim