Shiten

Shitet nga: Bahriu 28 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komoden per tv dhe dy tavolina xhami per sallon qmimi sipas marreveshjes.
Per info.tel:044197753
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim