Shtrat,komodine,tavoline,tepih,plus tjera GRATIS

Shitet nga: Gazi 22 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 2 shtreter, 1 tavoline, 1 komodine, 1 tepih i zi me hiri. Per ata qe jane merakli per mobile bardh e zi. Me keto sende vijne GRATIS keto gjera: 6 jastek per kauqa, 2 batanije(qebe) te zeza per kauqa, 1 pal perde, 1 karrige e zeze e lekures. Mobilet jan shume pak te perdorura dhe shume te ruajtne. Te gjitha keto per me kompletu ni dhome dite vetem me 480 €. Shitet edhe televizori plazma i firmes "Finlux" qmimi i TV 200 €, e kush i merr komplet mobilet me televizor, krejt ktyne ju bashkangjitet GRATIS llusteri bardh e zi si dhe plus 1 tepih ngjyre kafe dimenzionet 3metra me 2metra e cila nuk eshte ne foto. Vlera totale 680 € me te gjitha, plus gjerat GRATIS. Telefono prej ores 09:00 deri 23:00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim