Tavolin dhe komod

Shitet nga: qlirim 22 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Komoda dhe tavolina siç duken edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim