Tavolin me forma te ndryshme

Shitet nga: Luan Rashica 06 Mar 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Kjo tavolin perbehet nga 4 pjes te barabarta, mirpo shendrrohet deri ne 15-16 forma te ndryshme, karakteristika e kesaj tavoline eshte qe shfrytzohet ne maxsimum, ashtu qysh te konvenon. Modelin e ksaj tavoline nuk mund ta gjeni ndokun tjerer , vetem tek ne. Punojm me materiale te ndryshme, si dhe te mbeshtjellura me skaj.
Ju mirpresim, ne nr. Vaiber +37744173911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim