Tresh dysh dhe 4 fotele

Shitet nga: Fatoni 01 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Tresh dysh dhe 4 fotele jan si te reja vetem se po i ndrrroj te gjitha mobiljet po i shes per 400 euro vlera e blerjes mbi 1800 euro ka qene, beje ndrrim edhe me ndonje telefon iphone 6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim