ganitur sallonit

Shitet nga: hasim aliu 26 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Ganitur salloni jon 1TRESH.1DYSHE.2NISH si dhe dy tavolina shum pake te pordorur me qmim te volitshum ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim