komodë

Shitet nga: behari 15 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet komoda,eshte shume e ruajtur siq shifet edhe ne foto,eshte e perdorur shume pak..
Qmimi eshte 70 Euro, dhe i pa diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim