NJË TEPIH ME DIMENZIONE 3 x 2

Shitet nga: tepih 10 Qer 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde

SHES NJË TEPIH ME DIMENZIONE 3X2

NA KONTAKONI NE TEL : NE VIBER +377 44 710 370 OSE 044 710 370

URGJENT QMIMI ESHTE ME MARVESHJE


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim