Dy Tepihat

Shitet nga: Ferat 19 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepiha te perdorura.
Njera tepih e madhe me permasa 2.90-1.94.
Tjetra me e vogel me permasa 2.32-1.54.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim