PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim 28 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK 127 mm ME QMIMI 9 EURO METRA KATROR NE KET QMIM JANE TE PRFSHIRA MATJA MONTIMI DHE TRANSPORTI.POR NQOFSE I MATNI TRANPORTONI DHE I MONTONI VETE JANE 23 PERQINDE ME LIRE VETEM 7 EURO METRA KATROR.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA VETEM 22 EURO METREN KATRORE.
Per sasi me te madhe se tridhjet metra qmimi munde te diskutohet per perde trak.
PUNOJM NE TER TRITORI E KOSOVES.
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim