ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 m2

Shitet nga: METI MONT Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME PUNOIM NE TER TERITORIN E KOSOVES
PERDE TRAK SHIRITORE
ROLLO PERDE ROLLO ZEBRA
VENECIANE DHE SHUM LLOJE TJERA NA KONTAKTONI
+383 44 100 035 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim