ROLLO PERDE +383 44 100 035

Shitet nga: METI MONT Dje 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNES
ROLLO PERDE STORE
ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE
NGA ALUMINI DHE DRURI
PERDE TRAK SHRITORE
ROLETA TE JSHTME NGA PVC DHE ALUMINI
TE GJITHA PRODHIMET TONA KAN 5 VITE GARANCION ,JU MIRPRESIM 044 100 035 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim