ROLLO PERDE ZEBRA +383 44 100 035

Shitet nga: Meti mont Sot 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLLO PERDE ZEBRA
ROLLO PERDE STORE
ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI
DYER HARMONIK ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ETJ.ETJ.JU MIRPRESIM..
044 100 035 049 114 635...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim