ROLLO PERDE

Shitet nga: metin Sot 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
PROGRAMI I PUNES
ROLLO PERDE STORE
ROLLO ZEBRA ROLETA VENECIANE
NGA ALUMINI DHE DRURI
PERDE TRAK SHRITORE
ROLETA TE JSHTME NGA PVC DHE ALUMINI
TE GJITHA PRODHIMET TONA KAN 5 VITE GARANCION ,JU MIRPRESIM 044 100 035 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim