ROLO PERDE

Shitet nga: lulzim 26 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 13 EURO METREN KATROR.STARTI I PUNES ESHTE 1.2 METRA .KEMI MATERJALE NGA TAIWANI MALEJZIA DA.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim