Shitett komplet invetari

Shitet nga: ylber 22 Sht 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes 6 kabinat telefonike. Tavolinen fotokopjen kompjuterin nxemjen si. Dhe kauqin e pritjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim