DYER TE ALUMINIT

Shitet nga: gzim 04 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shes dy pal dyr te hymjes te aluminit te perdorura mirpo ne gjendje te rregullt per me shum informata rreth dimenzioneve dhe qmimit kontaktoni ne tel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim