Fotele

Shitet nga: fatos 14 Tet 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
shes fotelet 4 copa, jane shum te pershtatshme dhe te rehatshme mund te na kontaktoni edhe ne viber ne nr: +38649685795

Cmimi per cope eshte 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim