Friz vitrin 1.20m, frigorifera dhe mjete tjera

Shitet nga: valmir 10 Mar 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
shes frigoriferin vitrin me xham rosfaj shum i ruajtur 1.20m, ka edhe pjesen qe mundesh ta perdorsh edhe per ngrimje te thell. po ashtu edhe 2 frigorifera , njeri eshte firma lg shum i mir me 2 pjes ate per grimje te thelle edhe ate per mbajten freskt, dhe ate per qebapa per formen e tyre, po ashtu edhe pjesa e drurit qe e kem perdor si kace
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim