INVERTAR PER ZYRE

Shitet nga: Ismeti 28 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Invertari eshte komplet per zyre dhe eshte ne gjendje te rregullt. Invertari perfshine ormanin per dokumente, tavolinen per mysafire, kauqin dyshe per pale dhe tavolinen e punes se bashku me 3 fioka njeri me qeles. Komplet keto jane punuar ne shumen prej 300 euro dhe jane te perdorura vetem 6 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim