Kauqa dhe regalla kauqat jan 3 dhe 2

Shitet nga: Serbeze 13 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Jan shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim