Kemi lloje te ndryeshme te dyerve dhe dritarev..

Shitet nga: N.T.P Zdrukthtaria Nori 18 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Kemi shum lloje te ndryeshme te dyerwe dhe dritareve nga druri per shum informata konkatoni ne nr teli. 044561224 / 044398119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim