Shes Urgjent Asortimanin e shtepis

Shitet nga: visar 24 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shes Kulmin Dyr Dritare (Plastik Gjermane Trocal) Der te mbreshme te dhomave der te jashtme paisje elektrike Laminat Gilindera te brendshum dhe te Jashtum. Shtepia e Posa Maruar qe 2 vite siç po shihet edhe ne Foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim