Solar

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.SH. "ENGINIER CONSULT & TEKNIK" 31 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Bejm shitjen dhe montimin e energjis solare me diell , er , bojler me solar me vakum per ngrohjen e ujit dhe ngrohjen qendrore te gjitha prodhime gjermane me garancion deri ne 25 vite per me shum inf : 044256080 si dhe ne www.ectsolar.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim