DRITARE HUNGAREZE TE RUAJTURA

Shitet nga: Mergim 03 Gsh 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
DRITARE TE DRURIT HUNGAREZE 6 VJET TE PERDORURA SHUM TE RUAJTURA , MBYLLEN PA PROBLEM


QMIMI 15 EURO PER COP , I DISKUTUSHEM


NUMRI 049 177 011
VUSHTRRI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim