FABRIKA TAVOLINA, KARRIKE DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TRADITA-B 01 Gsh 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
fabrika per perpunim te drurit Tradita-B ben prodhimin e karrikeve ,tavolinave ,separe ,shankerica ,xhithqka per terasen tuaj .me kualitet te larte dhe qmime te volitshme 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim