KOMPLET INVERTAR PER KAFFENE E RESTORANE si dhe ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labi dekor 11 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
NE FABRIKEN TON JU KENI ZGJEDHJE PER ENTERIERIN E LOKALIT TUAJ SI :
KAFFENE.
RESTORANT ,
PICERI.
QEBAPTORE ETJ
PUNOJM: TAVOLINA KARRIKA KUZHINA SHANK SEPARE TABUREJA RAFTE SHANKERICA ETJJJJJ...

PUNOJM EDHE ZBUKURIME TE NDRYSHME ME POROSI

KEMI KARRIKA DHE TAVOLINA ME SHUMIC DHE PAKIC

KEMI TE GJITHA NGJYRAT E MUNDSHME TE SHTOFIT ASHTU EDHE TE EKOLEKURES...

JU MIRPRESUM ME KUALITET TE LART E QMIM TE LIR

PER MA SHUM INFO: 045 250 569 049 25 12 13 049 222 699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim