Karriga

Shitet nga: Inventar 17 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrigat pa tavolina dikun 90 cop 95 qmimi per te gjitha 1000 €. shiten vetem komplet qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim