Karrika

Shitet nga: Fatos 14 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika nga metali te ngjyrosura copa 37.varrese copa 55
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim