Karrkia te perdorura

Shitet nga: Valmir 06 Mar 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrikat jon ne gjendje shum te mire, jan nga hekuri dhe ulset i kan prej shtofit dhe prej lekure
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim