Komod per tv po ashtu edhe kuzhin e rujtne

Shitet nga: Naim 17 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kuzhin e mir pp ashtu edhe komod per tv cmimi i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim