Komod plus tri tavolina

Shitet nga: Islam 06 Pri 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kumod plus tri tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim