Komod plus tri tavolina

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Islam 09 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kunid olus tri tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim