Kumod plus tri tavolina

Shitet nga: Islam 11 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kumid plus tri tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim