Shes inventarin 10 kompleta

Shitet nga: Nurhan 23 Shk 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes invertar per kafiteri 10 kompleta bashk me tavolina nr kontaktus 044963063 mund te kontaktoni edhe ne viber qmimi 85 euro kompleti qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim