Shiten dy tavolina me nga 4 karriga

Shitet nga: Bardhi 07 Nën 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jon te ruajtura siq shihen edhe ne foto per ma shum info kontak : 044926292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim