Shitet Tryezaria

Shitet nga: Agron 14 Maj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 23 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tryezaria me 6 karriga ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim