TAVOLIN BUKE ME 6 KARRIKA VETEM 240 si dhe ripa..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labi dekor 16 Gsh 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
punojm tavolin buke me 6 karrika per vetem 240
-Komplet invertarin per kafene e restorane
-Kuzhina
-Dhoma gjumi
-Komodina
-Paradhoma
-Dhoma per femij
-Kauqa
-Garnitura
-Karrika me shumic dhe pakic-Ormana te ndryshum etj etj
-Si dhe bojm riparime
-Riparojm dhe prodhojm te gjitha llojet e garniturav
ju presum me ni qmin shum te volitshum
per me shum info 045 250 569 o49 204 326 o49 251 213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim