Tavolin me shum forma

Shitet nga: Luan 05 Qer 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen per mes. Karakteristika dhe e veqanta e ksaj tavoline është sepse kjo tavolin përbëhet nga 4 pjes dhe shendrrohet ne shum forma dhe modele te ndryshme simbas nevojes dhe deshires per ta dekoruar sallonin. Tavolina është e mbështjellur me skaj me ngjyr të zez.
Të interesuarit mund të kontaktojn ne numrat e telefonit:

044173911 ky nr është edhe me viber, si dhe
049500596.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim