Tavolina dhe Karrika

Shitet nga: Bashkim Fejza 29 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten Karrika dhe Tavolina jane ne gjendje te mire te te ruajtua kane qene te perdorua ne Restorant per shkak te hapjes se nje biznesi tjeter nuk me duhen me .jane dikun afer 170 karrike dhe 30 tavoline per me shum me kontaktoni ne numrin 044-313-921 049-609-017 Bashkimi .
Cmimi : me marrveshje ...!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim