Tavolina e bukes me 6 karrika

Shitet nga: gani 17 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes me 6 karrika osht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim