Tavolina

Shitet nga: Fita 21 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

333 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 4 tavolina me qmim mjaft te arsyeshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim