Tavoline e bukes

Shitet nga: Durim 04 Mar 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e bukes 100 euro me 6 karriga dhe xhame permbi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim